SBC2-220-132 KEMET
  • Part Number: SBC2-220-132
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 22UH 1.3A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC2-220-132 KEMET
    SBC2-220-132 KEMET
    SBC2-220-132 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC2-220-132 is described as FIXED IND 22UH 1.3A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.