SBC2-102-181 KEMET
  • Part Number: SBC2-102-181
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1MH 180MA 4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC2-102-181 KEMET
    SBC2-102-181 KEMET
    SBC2-102-181 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC2-102-181 is described as FIXED IND 1MH 180MA 4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    AUTO PLUG
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG