SBC1-3R3-232 KEMET
  • Part Number: SBC1-3R3-232
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.3A 40 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC1-3R3-232 KEMET
    SBC1-3R3-232 KEMET
    SBC1-3R3-232 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC1-3R3-232 is described as FIXED IND 3.3UH 2.3A 40 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM