SBC1-2R2-272 KEMET
  • Part Number: SBC1-2R2-272
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.7A 40 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SBC1-2R2-272 KEMET
    SBC1-2R2-272 KEMET
    SBC1-2R2-272 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. SBC1-2R2-272 is described as FIXED IND 2.2UH 2.7A 40 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB