R82EC4100Z370K KEMET
  • Part Number: R82EC4100Z370K
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"