R82EC1100Z350J KEMET
  • Part Number: R82EC1100Z350J
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 1000PF 5% 100VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE