R66ED4100AA7AK KEMET
  • Part Number: R66ED4100AA7AK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"