R46KI25600001M KEMET
  • Part Number: R46KI25600001M
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.056UF 20% 560VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 995
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED