PFR5222J63J11L4BULK KEMET
  • Part Number: PFR5222J63J11L4BULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 2200PF 5% 63VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,989
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFR5222J63J11L4BULK KEMET
    PFR5222J63J11L4BULK KEMET
    PFR5222J63J11L4BULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. PFR5222J63J11L4BULK is described as CAP FILM 2200PF 5% 63VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 5SLOT 3U 64BIT 3.3
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
    Vector
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V