PFR5151J400J11L4BULK KEMET
  • Part Number: PFR5151J400J11L4BULK
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 150PF 5% 400VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,659
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PFR5151J400J11L4BULK KEMET
    PFR5151J400J11L4BULK KEMET
    PFR5151J400J11L4BULK is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. PFR5151J400J11L4BULK is described as CAP FILM 150PF 5% 400VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W