PEG124MA2220QL1 KEMET
  • Part Number: PEG124MA2220QL1
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 22UF 63V AXIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,306
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH