MPLCH0740L3R3 KEMET
  • Part Number: MPLCH0740L3R3
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 3.3UH 7.8A 19 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,960
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPLCH0740L3R3 KEMET
    MPLCH0740L3R3 KEMET
    MPLCH0740L3R3 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. MPLCH0740L3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 7.8A 19 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"