MPLCG0630L3R3 KEMET
  • Part Number: MPLCG0630L3R3
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6.5A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,681
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPLCG0630L3R3 KEMET
    MPLCG0630L3R3 KEMET
    MPLCG0630L3R3 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. MPLCG0630L3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 6.5A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE