MPLCG0630L1R5 KEMET
  • Part Number: MPLCG0630L1R5
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1.5UH 9.9A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,909
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPLCG0630L1R5 KEMET
    MPLCG0630L1R5 KEMET
    MPLCG0630L1R5 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. MPLCG0630L1R5 is described as FIXED IND 1.5UH 9.9A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V