MPLCG0630L1R0 KEMET
  • Part Number: MPLCG0630L1R0
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1UH 11.9A 9 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,900
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPLCG0630L1R0 KEMET
    MPLCG0630L1R0 KEMET
    MPLCG0630L1R0 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. MPLCG0630L1R0 is described as FIXED IND 1UH 11.9A 9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.