MPLC0730L4R7 KEMET
  • Part Number: MPLC0730L4R7
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5A 41 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,647
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPLC0730L4R7 KEMET
    MPLC0730L4R7 KEMET
    MPLC0730L4R7 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. MPLC0730L4R7 is described as FIXED IND 4.7UH 5A 41 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.