MPLC0730L3R3 KEMET
  • Part Number: MPLC0730L3R3
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,301
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPLC0730L3R3 KEMET
    MPLC0730L3R3 KEMET
    MPLC0730L3R3 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. MPLC0730L3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 5.7A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK