MPCH1250L1R5 KEMET
  • Part Number: MPCH1250L1R5
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1.5UH 21A 2.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPCH1250L1R5 KEMET
    MPCH1250L1R5 KEMET
    MPCH1250L1R5 is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. MPCH1250L1R5 is described as FIXED IND 1.5UH 21A 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.