L1210R4R7MDWIT KEMET
  • Part Number: L1210R4R7MDWIT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.25A 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,288
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L1210R4R7MDWIT KEMET
    L1210R4R7MDWIT KEMET
    L1210R4R7MDWIT is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L1210R4R7MDWIT is described as FIXED IND 4.7UH 1.25A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F