L1210R220MDWIT KEMET
  • Part Number: L1210R220MDWIT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 22UH 620MA 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L1210R220MDWIT KEMET
    L1210R220MDWIT KEMET
    L1210R220MDWIT is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L1210R220MDWIT is described as FIXED IND 22UH 620MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE