L1007C102KPWST KEMET
  • Part Number: L1007C102KPWST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 41,017
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L1007C102KPWST KEMET
    L1007C102KPWST KEMET
    L1007C102KPWST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L1007C102KPWST is described as FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM