L0805C470MPWST KEMET
  • Part Number: L0805C470MPWST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 47UH 50MA 3.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,605
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0805C470MPWST KEMET
    L0805C470MPWST KEMET
    L0805C470MPWST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0805C470MPWST is described as FIXED IND 47UH 50MA 3.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.