L0603CR12JRMST KEMET
  • Part Number: L0603CR12JRMST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 120NH 300MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,746
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0603CR12JRMST KEMET
    L0603CR12JRMST KEMET
    L0603CR12JRMST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0603CR12JRMST is described as FIXED IND 120NH 300MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X