L0603C12NJRMST KEMET
  • Part Number: L0603C12NJRMST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 12NH 300MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 44,621
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0603C12NJRMST KEMET
    L0603C12NJRMST KEMET
    L0603C12NJRMST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0603C12NJRMST is described as FIXED IND 12NH 300MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP