L0603B1R0MPWFT KEMET
  • Part Number: L0603B1R0MPWFT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,611
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0603B1R0MPWFT KEMET
    L0603B1R0MPWFT KEMET
    L0603B1R0MPWFT is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0603B1R0MPWFT is described as FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2