L0402C15NJRMST KEMET
  • Part Number: L0402C15NJRMST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 15NH 300MA 460 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 61,085
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0402C15NJRMST KEMET
    L0402C15NJRMST KEMET
    L0402C15NJRMST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0402C15NJRMST is described as FIXED IND 15NH 300MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V