L0402C10NJRMST KEMET
  • Part Number: L0402C10NJRMST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 10NH 300MA 310 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 55,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0402C10NJRMST KEMET
    L0402C10NJRMST KEMET
    L0402C10NJRMST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0402C10NJRMST is described as FIXED IND 10NH 300MA 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.