L0201C22NJRMST KEMET
  • Part Number: L0201C22NJRMST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 22NH 100MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 101,349
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0201C22NJRMST KEMET
    L0201C22NJRMST KEMET
    L0201C22NJRMST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0201C22NJRMST is described as FIXED IND 22NH 100MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM