L0201C15NJRMST KEMET
  • Part Number: L0201C15NJRMST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 15NH 100MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 100,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0201C15NJRMST KEMET
    L0201C15NJRMST KEMET
    L0201C15NJRMST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0201C15NJRMST is described as FIXED IND 15NH 100MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM