L0201C10NJRMST KEMET
  • Part Number: L0201C10NJRMST
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: FIXED IND 10NH 150MA 630 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 102,273
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L0201C10NJRMST KEMET
    L0201C10NJRMST KEMET
    L0201C10NJRMST is manufactured by KEMET and is categorized in the Fixed Inductors category. L0201C10NJRMST is described as FIXED IND 10NH 150MA 630 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"