F863DE474K310R KEMET
  • Part Number: F863DE474K310R
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"