F863DE474K310ALW0L KEMET
  • Part Number: F863DE474K310ALW0L
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about F863DE474K310ALW0L KEMET
    F863DE474K310ALW0L KEMET
    F863DE474K310ALW0L is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. F863DE474K310ALW0L is described as CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN