F863BW474K310ALW0L KEMET
  • Part Number: F863BW474K310ALW0L
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about F863BW474K310ALW0L KEMET
    F863BW474K310ALW0L KEMET
    F863BW474K310ALW0L is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. F863BW474K310ALW0L is described as CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F