F863BN334K310ALW0L KEMET
  • Part Number: F863BN334K310ALW0L
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about F863BN334K310ALW0L KEMET
    F863BN334K310ALW0L KEMET
    F863BN334K310ALW0L is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. F863BN334K310ALW0L is described as CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM