F862DU125K310ZLH0J KEMET
  • Part Number: F862DU125K310ZLH0J
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about F862DU125K310ZLH0J KEMET
    F862DU125K310ZLH0J KEMET
    F862DU125K310ZLH0J is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. F862DU125K310ZLH0J is described as CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS