F862DB154K310ZLH0J KEMET
  • Part Number: F862DB154K310ZLH0J
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • More about F862DB154K310ZLH0J KEMET
    F862DB154K310ZLH0J KEMET
    F862DB154K310ZLH0J is manufactured by KEMET and is categorized in the Film Capacitors category. F862DB154K310ZLH0J is described as CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM