ESK106M016AC3AA KEMET
  • Part Number: ESK106M016AC3AA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 28,778
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM