ESH227M010AE3AA KEMET
  • Part Number: ESH227M010AE3AA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,755
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F