ESH225M050AC3AA KEMET
  • Part Number: ESH225M050AC3AA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 31,163
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE