ESH108M050AL4AA KEMET
  • Part Number: ESH108M050AL4AA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,206
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X