ELH687M450AT6AA KEMET
  • Part Number: ELH687M450AT6AA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 321
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"