EE2-4.5TNUX KEMET
  • Part Number: EE2-4.5TNUX
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about EE2-4.5TNUX KEMET
    EE2-4.5TNUX KEMET
    EE2-4.5TNUX is manufactured by KEMET and is categorized in the Singal Relays category. EE2-4.5TNUX is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK