EE2-4.5TNUH KEMET
  • Part Number: EE2-4.5TNUH
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about EE2-4.5TNUH KEMET
    EE2-4.5TNUH KEMET
    EE2-4.5TNUH is manufactured by KEMET and is categorized in the Singal Relays category. EE2-4.5TNUH is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ