EE2-4.5SNU-L KEMET
  • Part Number: EE2-4.5SNU-L
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about EE2-4.5SNU-L KEMET
    EE2-4.5SNU-L KEMET
    EE2-4.5SNU-L is manufactured by KEMET and is categorized in the Singal Relays category. EE2-4.5SNU-L is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"