EDH336M200S9SAA KEMET
  • Part Number: EDH336M200S9SAA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE