EA2-12TNU KEMET
  • Part Number: EA2-12TNU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"