CWR11KH105KC KEMET
  • Part Number: CWR11KH105KC
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1.0UF 10% 25V 1411
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS