CWR09FH336KR KEMET
  • Part Number: CWR09FH336KR
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 2711
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE