CK12BX222K KEMET
  • Part Number: CK12BX222K
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 100V 10% AXIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 672
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"