CK05BX473K KEMET
  • Part Number: CK05BX473K
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.047UF 50V 10% RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,361
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM